iade ve değişim politikamız


Strawderi olarak ürettiğimiz her ürünün arkasında duruyoruz. Bütün ürünler makine kullanılmadan el ile tek tek özenle üretilmektedir. El işçiliğinin doğası gereği her ürün benzersizdir. Defalarca kez kontrol ediliyor fakat yine de herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde bize geri iade edebilirsiniz.

  • İade veya değişim sebebinizi info@strawderi.com.tr adresine mail attıktan sonra tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecektir.
  • Talebiniz onaylandıktan sonra size iletilen adres bilgilerine ürünü kargolamanız yeterli. Kusurlu bir ürün ise kargo masrafları tarafımızca karşılanacaktır. Bunun dışında yollayacağınız ürünün kargo masrafları tarafınıza aittir.
  • Ürün elimize ulaştıktan sonra kontrol edilip kargo tutarı ve ödeme altyapısı komisyon oranları (%5) düşüldükten sonra vereceğiniz hesap bilgilerine ödemeniz maksimum 7 iş günü içerisinde yatırılacaktır.

Not: Ürünlerde herhangi bir kişiselleştirme yapıldıysa kesinlikle iade alınamamaktadır. (Her türlü özel istek buna dahil)