El Yapımı Deri Workshop / Deri Atölyesi / Deri Eğitimi / Workshop Nedir


Etkinlik Katılım Formu

Yeni bir deneyim kazanmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederiz. Workshoplar hem bizim için hem katılanlar için oldukça keyifli geçmekte.

Atölyelerde kullanılan tüm malzemeler tarafımızdan temin edilmektedir ve katılım ücretine dahildir. Yapılan ürünler atölye bitiminde katılımcıya teslim edilmektedir.

Konum: Yukarı mh, Doğan sk, 23/C Kartal/İstanbul  (Marmaray Başak istasyonuna 5 dakika mesafede, minibüs yolu arka sokağında)

Kayıt süreci : Seçtiğiniz zaman aralığındaki ilk fırsatta size ulaşacağız. Seçtiğiniz gün müsait ise kaydınızı alacağız. Eft/Havale ile ücreti yatırdıktan sonra kaydınız kesinleşmiş olacak.

1 - El yapımı deri atölyesinin / Deri workshopun içeriği nedir? 
-deriyi tanıma
-el aletlerini tanıma
-deri kesim tekniği
-dikiş teknikleri
-deri kartlık yapımı
2 - Deri atölyesi / Deri eğitimi sonunda yaptıklarınız ne oluyor? 
Sizin oluyor elbette :)
3 - Atölyeye gelirken yanınızda bir şey getiriyor musunuz? 
Hayır deri atölye çalışmasına gelirken yanınızda bir şey getirmenize gerek yok; gelmeniz yeterli :)
4 - İstediğiniz şeyi tasarlayıp onu o an orada yapabilir misiniz? 
Maalesef atölye içeriğinde bu yok. Sıfırdan bir şeyi tasarlayıp üretmek oldukça meşakkatli bir süreç ve birkaç deneme gerektiriyor. Çoğu katılımcı hayatında ilk kez böyle bir şeyi denediği için ilk seferde yapması fazla vakit alır ve bu çok yorucu olur. Atölyeye katıldıktan sonra tabi ki artık kendiniz tasarlayıp istediğinizi üretebilirsiniz.  Baya bir yol ilerlemiş olacağınızı garanti ediyorum. Bir sonraki aşama olarak ilkine katılım sağlayanlarla 2.sini bu şekilde yapmayı planlıyorum daha sonraki zamanlarda.
5 - Zor bir iş mi? Elim dikiş dikmeye pek yatkın değil becerebilir miyim?
Bugüne kadar çok fazla workshop gerçekleştirdik, hepsinin sonunda herkes güler yüzle ayrıldı. Memnuniyet garantisi veriyoruz. En sonunda kartlığı yapabileceksiniz buna emin olabilirsiniz. Elbette ilk denemelerde mükemmel şeyleri pek  beklememek lazım fakat yine de katılan herkes belirli bir kalitede ürün üretiyor. Bilgiyi doğru şekilde aktarıyoruz; becerebilirsiniz yani merak etmeyin:) 
6 - Atölye nerede? Nasıl ulaşabilirim? 
Kartal'da merkeze yakın, minibüs yolu arkası sahil yolunun üstü. E5'e biraz uzak ama metro hattı kullanan da oradan gelebilir minibüs ile aktarma yaparak. Marmaray ile oldukça yakın, Başak istasyonuna yürüyerek 5 dakika. Aracınızla gelirseniz aracınızı sokak arasında park edebileceğiniz yerler mevcut, oldukça sakin bir yer. 
Adres: Yukarı mh, Doğan sk, 23/c Kartal/İstanbul
7 - Ekipman almalı mısınız? 
Atölyeye katılmadan bir şey almanızı önermem. Katıldıktan sonra nelere ihtiyacınız olduğuna çok daha rahat karar veriyor olacaksınız. Neyi nereden alacağınıza dair bilgiler aktarıyor olacağım. Dilerseniz bizden de temel ekipmanları temin edebilirsiniz. Her zaman elimizde olmuyor. Online workshop için ayarladığımız bir temel paket var, geldiğinizde hatırlatırsanız onu da gösteririm. 
8 - Ücreti nedir? 
Ücret: Formu doldurduğunuzda sizinle iletişime geçeceğiz. Katılmak istediğiniz kişi sayısına göre ücret değişebilmektedir. 
9- Deri atölye çalışmanı kaç kişilik?
3 - 7 kişi arası düzenliyoruz kapasitemiz uygundur. 
10- Deri workshop katılımcılarının yorumları
Etkinliğe katılan kişilerin sosyal medya ve google maps'te yaptıkları bazı yorumlar. Daha fazla yorum için google işletme hesabımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Etkinlik Katılım Formu

 

ÖNEMLİ NOT : Belirlenen tarihte etkinliğe katılmayan katılımcıların ücretleri iade edilmeyecektir. 

 

 

deri eğitimi

 Not : Workshop gelirlerinin bir kısmı atölyenin bulunduğu sokaktaki hayvanlar için harcanmaktadır. 

 

 

El Yapımı Deri Workshop / Deri Atölyesi / Deri Eğitimi / Workshop Nedir